Vásárlási feltételek :

A honlapon található árak a fizetendő árak, amiről számlát adok.
Ha a szállítási címtől eltér a számlázási cím, azt kérem jelezni, céges rendelésnél még egy adószám is szükséges.

A megrendelés történhet telefonon, emailben. (Email a legjobb.)
Kérek posta címet, telefonszámot, a honlapon szereplő megnevezést. A visszaigazóló emailben küldöm a pontos összeget, valamint ha az előreutalásos fizetést választja, a számlaszámot is.

Az átvétel történhet személyesen Várpalotán - ehhez egy térkép - vagy postán, vagy FOXPOST-al, GLS-el tudom küldeni.
Előreutalásos fizetésnél a posta 1800-2700 Ft között van, a súlytól, mérettől függően, postai utánvétnél a 3100-3900 Ft a szállítási költség.
A pontos összeget a visszaigazoló emailben elküldöm.

További információ: Torkos Csaba, 8100 Várpalota, Táncsics u. 7.
Telefon: 30/9-472-294 (egész nap, 8-22 óráig), valamint napközben a 88/473-784 számon.
Email : info@mikroklub.hu , torkoscs@gmail.com Internet: http://www.mikroklub.hu